AKTUALNOŚCI

Co powiecie na zwrot pieniędzy przy każdej transakcji bezgotówkowej? Tak, z nami to możliwe!
Startuje promocja “Płacę i odbieram!"

583x480

Uprzejmie informujemy, że od dnia 15 września 2022 r. Bank wprowadza zmiany w Tabeli oprocentowania depozytów i kredytów w Banku Spółdzielczym w Kątach Wrocławskich

Wprowadzane zmiany wynikają z podniesienia stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego przez Radę Polityki Pieniężnej na posiedzeniu w dniu 9 września  2022 r..

Aktualna tabela oprocentowania depozytów i kredytów.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 31 sierpnia 2022 r. Bank wprowadza zmiany w Tabeli oprocentowania depozytów i kredytów w Banku Spółdzielczym w Kątach Wrocławskich

Wprowadzane zmiany wynikają z wprowadzenia nowej oferty – Rachunek oszczędnościowy (Edycja II).

Aktualna tabela oprocentowania depozytów i kredytów.

Vishing – metoda oszustwa, w której przestępca podszywa się pod inną osobę lub instytucję godną zaufania (np. przedstawicieli banków) w celu wyłudzenia poufnych informacji z wykorzystaniem rozmowy telefonicznej. Podobnie jak phishing oraz smishing jest to rodzaj ataku oparty na inżynierii społecznej, ma on na celu skłonienie ofiary do podania wrażliwych danych lub wykonania określonych działań, jednak wyłącznie za pomocą kontaktu telefonicznego. Nazwa vishing powstała przez połączenie słów „voice” oraz „phishing”.

Komunikat - Ustawowe „wakacje kredytowe”

Zgodnie z Ustawą z dnia 7  lipca 2022 r. o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom od 29 lipca 2022 r. będzie można złożyć wniosek o zawieszenie spłaty kredytu hipotecznego, czyli tzw. wakacje kredytowe.

Wzór wniosku o zawieszenie spłaty kredytu hipotecznego udostępnimy najwcześniej 29 lipca 2022 r.  na stronie internetowej.

Wniosek o zawieszenie spłaty kredytu hipotecznego musi być podpisany przez wszystkich Kredytobiorców.

Rekomendowane sposoby składania wniosków:

 1. Osobiście w Oddziałach Banku w dni powszednie w godzinach od 8.15 do 15.00
 2. Elektronicznie na adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wnioski wysyłane drogą mailową będą przyjmowane do godz.15.00 w każdym dniu roboczym.  Wymagane jest opatrzenie wniosku kwalifikowanym podpisem elektronicznym wszystkich kredytobiorców. 

 1. Drogą pocztową na adres Centrali Banku: BS Kąty Wrocławskie, 55-080 Kąty Wrocławskie, ul. Rynek 4 ( ze skutkiem daty wpływu wniosku do Banku)

WYJASNIENIE:

Zgodnie z Ustawą z dnia 7  lipca 2022 r. o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom, wakacje kredytowe mogą dotyczyć jednej umowy kredytowej w złotych polskich zawartej w celu nabycia nieruchomości przeznaczonej na zaspokojenie własnych potrzeb mieszkaniowych.

Zawieszenie spłaty kredytu przysługuje w okresie:

 • od dnia 1 sierpnia do dnia 30 września 2022 roku – w wymiarze 2 miesięcy,
 • od dnia 1 października do dnia  31 grudnia 2022 roku – w wymiarze 2 miesięcy,
 • od dnia 1 stycznia do 31 grudnia 2023 roku – w wymiarze 1 dowolnego miesiąca w każdym kwartale.

 

Wniosek o zawieszenie raty płatnej w danym miesiącu będzie można składać najpóźniej do dnia płatności danej raty zgodnie z harmonogramem spłat kredytu.

Z zawieszenia spłaty kredytu możesz skorzystać, jeżeli:
- masz zawartą umowę kredytu przed 1.07.2022 r.
- okres kredytowania kończy się po 31.12.2022 r.

Wniosek o wakacje kredytowe

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 lipca 2022 r. Bank wprowadza zmiany w Tabeli oprocentowania depozytów i kredytów w Banku Spółdzielczym w Kątach Wrocławskich

Wprowadzane zmiany wynikają z podniesienia stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego przez Radę Polityki Pieniężnej na posiedzeniu w dniu 8 lipca 2022 r..

Aktualna tabela oprocentowania depozytów i kredytów.

Każdy nowy produkt to szansa na wygraną!

Od 1 czerwca do 20 grudnia 2022 roku każdy nowy produkt to szansa na wygraną 500 zł, laptopa lub samochodu Toyota Yaris. Tak działa nasza Loteria na okrągło!

300x250

 

Co zrobić, żeby zakręcić kołem fortuny w Loterii na okrągło?

 1. W okresie promocji, czyli między 1 czerwca a 20 grudnia 2022 roku, skorzystaj z jednego z produktów z oferty bankowej dla klientów indywidualnych.
 2. Odbierz w oddziale naszego Banku voucher z unikalnym kodem.
 3. Wejdź na stronę loteria.mojbank.pl i uzupełnij formularz zgłoszeniowy, wpisując w nim kod z vouchera oraz swoje dane osobowe i kontaktowe.
 4. I już! Od 1 lipca możesz codziennie brać udział w losowaniach nagrody w wysokości 500 zł. Na koniec każdego z trzech etapów loterii losujemy również po 10 laptopów Asus i po jednym samochodzie Toyota Yaris.

Nie udało Ci się wygrać w pierwszym etapie? Nic nie szkodzi, masz jeszcze szanse w dwóch kolejnych etapach. Pamiętaj o skorzystaniu z nowego produktu i odebraniu vouchera.

 
30  maja br. udostępniamy Państwu rozszerzenie usługi BLIK o możliwość przesyłania przelewów na telefon. Nowy rodzaj przelewu jest dostępny w najnowszej wersji aplikacji BSKatyWroclawskie (proszę sprawdzić czy urządzenie pobrało już najnowszą wersje) . Dzięki posiadaniu aplikacji i uruchomieniu funkcji przelewu na telefon BLIK można przekazać pieniądze wybranej osobie natychmiast, przez 7 dni w tygodniu, bez znajomości numeru rachunku bankowego - wystarczy tylko numer telefonu odbiorcy zarejestrowany w systemie BLIK

Jak działa przelew na telefon BLIK w aplikacji BSKatyWroclawskie?

 • Nowy rodzaj przelewu jest widoczny w menu aplikacji  BSKatyWroclawskie.
 • Aby wykonać przelew na telefon BLIK, wystarczy wybrać odbiorcę ze swojej listy kontaktów. Aplikacja podpowie Ci, czy wskazany numer telefonu umożliwia przyjęcie przelewu BLIK (ikonka BLIK-a przy kontakcie). Możesz również samodzielnie wpisać numer odbiorcy.
 • Aby odebrać przelew na telefon BLIK, wystarczy w menu aplikacji (Więcej/Ustawienia/BLIK) włączyć funkcję odbierania przelewów na telefon, potwierdzić numer rachunku, na który będą wpływać środki przesyłane w ten sposób, oraz zaakceptować regulamin BLIK-a. pinem do aplikacji
 • Dzienny limit przelewów na telefon BLIK wynosi 1000 zł. Pojedynczy przelew do 500 zł .  Usługa jest bezpłatna i dostępna 24/h 7 dni w tygodniu.

 

 

bliknatelefon

W dniu 20 maja 2022 roku o godz. 10:00 w Pełcznicy w Sali restauracji „Karczma w polu” odbyło się Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Kątach Wrocławskich. Już przed wejściem na salę obrad można było zauważyć, że tegoroczne Zebranie Przedstawicieli będzie szczególne, ponieważ odbyło się ono w roku jubileuszu 75-lecia powstania Banku.

1

Uprzejmie informujemy, że od dnia 18 maja 2022 r. Bank wprowadza zmiany w Tabeli oprocentowania depozytów i kredytów w Banku Spółdzielczym w Kątach Wrocławskich

Wprowadzane zmiany wynikają z podniesienia stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego przez Radę Polityki Pieniężnej na posiedzeniu w dniu 6 maja 2022 r.

Aktualna tabela oprocentowania depozytów i kredytów.

Podkategorie

POWRÓT