Zapewnij Bezpieczeństwo Swoich Finansów! - Razem dla Bezpieczeństwa Online!

 

W trosce o Twoje bezpieczeństwo online, zachęcamy do zapoznania się z prezentacjami dotyczącymi ochrony przed cyberatakami i phishingiem. Zabezpiecz swoje konta bankowe przed zagrożeniami wirtualnymi, ucząc się praktycznych kroków, jak unikać oszustw i utrzymywać swoje dane w bezpieczeństwie.

Nasze prezentacje obejmują tematy takie jak:

  1. Rozpoznawanie Ataków Phishingowych: Dowiedz się, jak rozpoznać podejrzane e-maile, wiadomości tekstowe i strony internetowe, aby uniknąć udziału w oszustwach.

  2. Bezpieczne Hasła i Autoryzacja Dwuetapowa: Odkryj, jak stworzyć silne hasła oraz skorzystaj z autoryzacji dwuetapowej, aby zabezpieczyć swoje konto przed nieautoryzowanym dostępem.

  3. Aktualizacje Oprogramowania: Poznaj znaczenie regularnych aktualizacji oprogramowania i jak mogą one chronić Twoje dane przed lukami w zabezpieczeniach.

  4. Bezpieczne Transakcje Online: Zdobądź wiedzę na temat bezpiecznego korzystania z usług bankowych online i jak chronić swoje finanse podczas dokonywania transakcji.

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi prezentacjami, aby w pełni wykorzystać potencjał bezpiecznego korzystania z naszych usług bankowych. Bezpieczeństwo Twoich finansów to nasz priorytet!

 

Prezentacja 1 - fałszywe wiadomości SMS !!!

Prezentacja 2 - fałszywe reklamy posty i domeny !!!

POWRÓT