Wyjazd integracyjny udziałowców Banku Spółdzielczego w Kątach Wrocławskich do Kotliny Kłodzkiej będący częścią obchodów Jubileuszu 70 lecia założenia Banku.

 

W dniach 20-21.06.2017 r. Członkowie Banku Spółdzielczego w Kątach Wrocławskich uczestniczyli w dwudniowym wyjeździe integracyjnym do Kotliny Kłodzkiej zorganizowanym z okazji obchodów Jubileuszu 70 lecia założenia Banku. 

Pogoda wyjątkowo dopisała, dzięki czemu uczestnicy mogli podziwiać uroki zabytków Kotliny Kłodzkiej - opactwa w Henrykowie, historyczne miasto Paczków, pałac w Kamieńcu Ząbkowickim i Jaskinię Niedźwiedzią w Stroniu Śląskim. Oprócz niespotykanej urody odwiedzanych miejsc uczestnicy wyjazdu poznali historię, kulturę oraz zwyczaje panujące w regionie.

W trakcie wyjazdu odbyła się akademia związana z obchodami Jubileuszu 70 lecia założenia Banku, którą poprowadził Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej – Pan Grzegorz Mitek.

Kolejny zorganizowany przez Bank wyjazd integracyjny pozwolił na lepsze poznanie się oraz wymianę doświadczeń Naszych Członków Banku z Gminy Kąty Wrocławskie, Sobótka i Żórawina.
Gorąco zachęcamy do udziału w organizowanych przez Bank Zebraniach Przedstawicieli Naszego Banku.

Poniżej prezentujemy relację fotograficzną z Naszego wyjazdu.

DSC 2786

DSC 2796

DSC 2942

POWRÓT